sobota, 23 grudnia 2017

Christmas Gingerbread Man manicure

Jak co roku nastał już świąteczny czas, mam nadzieję, że zrobicie sobie chwilę przerwy od przygotowań serników, pierników, ryb i obejrzycie moje świąteczne paznokcie. No bo przecież bez tematycznego mani to nie Święta (prawie jak bez Kevina)!
Dla przypomnienia moje zdobienia z poprzednich lat: mikołajowe paznokcie - KLIK, choinki - KLIK, pingwinki - KLIK, dzwonki - KLIK.


W tym roku zainspirowałam się paznokciami Magdy i stworzyłam ciastki. Zajrzyjcie na jej Instagram (TUTAJ ciastki) jakie tworzy cuda!


Wzór pana ciastka stemplowałam z płytki B. Loves Plates B.10 Merry Christmas wykorzystując złoty lakier. Następnie już na paznokciach wykałaczką malowałam środek brązowym lakierem, na koniec znowu złotkiem dodając złote rączki, guziczki i buźki.
Na pewno ładniej by to wyglądało jak bym zrobiła naklejki, ale nie chciało mi się tak długo po nocy siedzieć (zawsze maluję paznokcie wieczorami), a wypełnianie na paznokciach poszło w miarę szybko. :) Do zdobienia użyłam:

Jako lakier bazowy - nudziakowy Avon Mark Gel Shine Nudeitude, płytkę do stempli B. Loves Plates B.10 Merry Christmas, złoty lakier do stempli Colour Alike BLP04 B. a Golden Queen, brązowy Colour Alike 498 Pyrka, top coat Sally Hansen Insta-Dri.Na koniec chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego,
zdrowych i wesołych, Świąt Bożego Narodzenia!

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Na pewno odwiedzę Twojego bloga, jeśli coś skrobniesz :)

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...