środa, 20 grudnia 2017

Co nowego w Los Angeles, czyli spotkanie z marką NCLA

W zeszłą sobotę miałam przyjemność uczestniczenia w spotkaniu z marką NCLA, znaną ze swoich naklejek na paznokcie i lakierów używanych przez gwiazdy. Mogłam tym samym zbliżyć się do Beyonce lub bajek Disneya :) I Wy też będziecie mogli, więc czytajcie do końca!


Spotkanie zorganizowała Ania, którą na pewno znacie z bloga B-for-beautiful-nails lub z cudnych płytek do stempli B. Loves Plates. Dziewczyno, Ty to masz smykałkę do biznesów, ciekawa jestem co kolejnego nam wymyślisz! ♥


Bardzo się ucieszyłam, że mogłam się spotkać z tyloma lakieromaniaczkami, w klimatycznej miejscówce w Warszawie na Starym Mieście. I przy okazji bliżej poznać markę NCLA, o której już coś mi się obiło o uszy, ale nie znałam szczegółów.

Na początku Magda z ekipy NCLA przedstawiła nam pokrótce historię marki, całą filozofię i jak się rozwijała.


Ważną kwestią lakierów NCLA jest to, że są one wegańskie, nie testowane na zwierzętach i w formule 7-free, czyli pozbawione siedmiu szkodliwych dla paznokci substancji.


Z tego powodu też są wybierane przez gwiazdy. Beyonce, Madonna, Miley Cyrus, Kylie Jenner, Rita Ora - to tylko część tej śmietanki. Marka współpracuje z gwiazdami, jak również z firmami, które projektują swoje wzory naklejek na paznokcie. Limitowana kolekcja naklejek Beyonce, Disneya czyli Hello Kitty cieszą się niemałym zainteresowaniem.


Po części teoretycznej przeszłyśmy do części warsztatowej - z aplikacji naklejek! Wzorów do wyboru było co niemiara - ja zdecydowałam się na jeden z popularniejszych - What filter should I use? (no, nazwa pasuje do mnie idealnie :P) Pierwszy raz miałam możliwość użycia takich naklejek i chyba coś mi nie poszło...


Niestety naklejki mi się pomarszczyły na paznokciach :( Po aplikacji pierwszej naklejki myślałam, że z kolejnymi będzie lepiej, ale nic z tego. Do pięciu razu sztuka, ale żadnej nie udało mi się ładnie nałożyć.


Z daleka nie wyglądało źle heh :D Na szczęście pani specjalistka od naklejek z NCLA pokazała mi jak prawidłowo je aplikować, nałożyła mi jedną na paznokieć u drugiej dłoni i wszystko wyszło idealnie. Także to tylko moja pokraczność wyszła ;)


Na koniec każda z nas dostała paczuszkę, w której znalazłyśmy, między innymi, dwa lakiery z przyszłorocznej kolekcji wiosennej!Tak, "Life is your creation" oraz "Hey, doll!" pojawią się w sprzedaży za kilka miesięcy, a ja już je mam, sa sa sa sa ^^


Ale! Żebym nie tylko ja się cieszyła, mam też coś dla Was! Kod rabatowy na 25% zniżki do wykorzystania w sklepie NCLA. Wystarczy, że w koszyku wpiszecie "kasiatheweak". Ważność kodu została przedłużona do 31.01! Także korzystajcie! Świetna okazja, żeby sobie sprawić prezent i kupić jakąś gwiazdorską perełkę taniej :D


8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Na pewno odwiedzę Twojego bloga, jeśli coś skrobniesz :)

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...