poniedziałek, 31 sierpnia 2015

FussWohl, krem intensywny do pielęgnacji stóp o bardzo suchej skórze

Dziś opiszę Wam krem do stóp z Rossmanna, marki Fusswohl. Przeznaczony jest on do pielęgnacji stóp o bardzo suchej skórze, zawiera 10% mocznika, glicerynę i wosk pszczeli.


Krem znajduje się w dość miękkiej tubce stojącej na "głowie". Łatwo wycisnąć produkt do samego końca. Otwarcie na zatrzask.

Konsystencja kremu jest lekka i krem szybko się wchłania. Niewielka ilość wystarczy do posmarowania stóp, przez co jest wydajny. Zapach raczej neutralny, nie wyczuwałam w nim żadnej szczególnej nuty.


Krem nakładałam na stopy codziennie na noc. Tak jak wspomniałam szybko się wchłaniał, przez co nie było później żadnego dyskomfortu, że stopy się ślizgają. Bardzo dobrze nawilża i odżywia. Rano budziłam się z miękkimi i gładkimi stopami. Jeszcze lepiej było w przypadku nakładania tego kremu tuż po peelingu stóp, wtedy efekt był naprawdę bardzo dobry i długotrwały, właściwie to mogłabym kolejnego wieczora nie smarować stóp, bo cały czas czułam, że są odpowiednio nawilżone. Ale ogólnie moje stopy dużo nie wymagają, nie mam bardzo suchej skóry więc nie wiem, jak krem by się sprawdził w jej przypadku.

Skład dla zainteresowanych:


Podsumowując, to bardzo dobry i tani krem, dostępny w każdym Rossmannie. Mogę powiedzieć, że dorównuje moim ulubieńcom, czyli kremowi z mocznikiem z Balea oraz z kwasami AHA z Avonu. Warto wypróbować!

11 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! Na pewno odwiedzę Twojego bloga, jeśli coś skrobniesz :)

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...